Czemu postanowiłam zrobić tę stronę?

Jestem fanką The Calling, a zwłaszcza Alexa, jak się już pewnie domyślacie. Mniej wiecej 2 lata temu po raz pierwszy usłyszałam "Wherever You Will Go" i od razu pokochałam tą piosenkę. Zdziwiłam się ogromnie że taki piękny, głęboki głos należy do tak niepozornego, jak mi sie wtedy wydawało, chłopaczka.

Kupiłam zatem "Camino Palmero" i okazało się że był to strzał w 10-tkę. Do dzisiaj jest to jedna z moich ulubionych płyt. Ujęły mnie przede wszystkim słowa piosenek, a zwłaszcza "Could It Be Any Harder".

Nie znam drugiej gwiazdy, która miałaby tak fantastyczny kontakt z fanami. Nigdy nie odmówił autografu czy wspólnego zdjecia. Odpowiada na pytania fanów a niesamowicie zabawnie pisane dzienniki pozwalają poczuć klimat tras koncertowych. Nie raz prawie spadłam z krzesła ze śmiechu.

Wszystko to sprawiło że zaczęłam interesować się Alexem nie tylko jako muzykiem. Postanowiłam dowiedzieć się na jego temat czegoś więcej. Im więcej czytałam, tym bardziej go lubiłam. Zwłaszcza za to, że wkłada całe swoje serce w to co robi i za poczucie humoru.

Niestety nie widziałam jeszcze The Calling na żywo, a tym samym nie spotkałam Alexa. Mam jednak nadzieję że kiedyś mi się to uda. W końcu marzenia się spełniają, no nie ?

Ta strona nie jest na pewno dziełem sztuki, ale cieszę się, że mogłam ją zrobić.


&nbsb;  &nbsb;